טיפול PRP

טיפול PRP

טיפול prp – מחיר והיבטים נוספים

בשנים האחרונות נעשה שימוש הולך וגובר בטכניקה של זריקות פלזמה/prp. בוודאי שמעתם על כך מחברה שעברה את הטיפול, אולי קראתם כתבה במגזין, נחשפתם לאייטם בטלוויזיה או ראיתם תמונה של כוכבת ישראלית או הוליוודית שצילמה את עצמה בזמן הטיפול. מטבע הדברים אתם מעוניינים לדעת מה זה טיפול פלזמה/ prp, איך הוא מתבצע, כמה הוא עולה, למי הוא מתאים ומהן התוצאות. על שאלות אלו ונוספות ישיב בהרחבה ד”ר אתגר שילה בפגישת ההיכרות והייעוץ, ומעבר לכך כדאי לקרוא את המאמר הבא ולקבל מידע בסיסי על טיפולי פלזמה.

מה הרעיון של טיפולי prp?

אז למי שרוצה לדעת מה זה זריקת prp נסביר שמדובר בעצם בתהליך המבוצע באמצעות הדם שלכם. כן, הרעיון פשוט מאוד: בדם יש טסיות האחראיות על קרישה ומכילות גורמי גדילה וצמיחה האחראיים לתהליך הריפוי של תאים ורקמות במקרה של פציעה. הרעיון הרפואי מבוסס על לקיחת הדם שלכם, כמטופלים, ולהשביח אותו. זאת אומרת, להכניס אותו למבחנה ולסרכזת שמפרידה את הדם למרכיביו, כאשר השכבה החשובה לענייננו היא הפלזמה העשירה בטסיות. למעשה, בצורה זו מקבלים פלזמה עם כמות גבוהה במאות אחוזים של טסיות ומכאן של גורמי גדילה, צמיחה וריפוי. שאותה מזריקים באמצעות מכשור ייעודי אל האזור המטופל. כפי שנראה בהמשך יש טיפולים המיועדים לאסתטיקת הפנים והצוואר וכיוב’ והן לטיפול בבעיות התקרחות. מכאן והלאה הריכוז הגבוה של גורמי הגדילה מביא להאצת התחדשות של תאים, רקמות, סיבים, כלי דם ומנגנוני ריפוי נוספים.

טיפול PRP

למה זה טוב?

טיפולי prp עשויים להיות אפקטיביים עבור שורה ארוכה של מצבים רפואיים. למשל, בתחום אסתטיקת הפנים הם מצוינים עבור טיפול בקמטים וקמטוטים, כתמי עור ופיגמנטציות(לדוגמה מתחת לעיניים), עור יבש ומתקלף, צלקות אקנה, שיקום של העור אחרי פילינג, נזקי שמש, נזקי עישון, התחלה של צניחת רקמות בפנים ובצוואר, סימני מתיחה, שינויים בסיבי רקמות חיבור, ועוד. התוצאות של טיפול prp תלויות כמובן במצבו ההתחלתי של העור ובהיבטים רפואיים ואישיים נוספים, אך באופן כללי התוצאות יכולות להיות מרשימות למדי. הן יתבטאו למשל בהטבת הנראות הטבעית של העור, בגוון פנים אחיד נאה יותר, בטשטוש ואף העלמה של קמטוטים וקמטים, בריפוי הכהויות (המכונים “שקיות”) מתחת לעיניים, בהבהרה של כתמים, ובאופן כללי בהאטה של תהליכי הזדקנות העור.

כל זאת בהליך שאינו כולל התערבות כירורגית ואינו מערב חומרים סינטטיים או אפילו חומרים טבעיים שנוצרו במעבדה. הם מגיעים אך ורק מגופו של המטופל, כלומר מדמו, והדבר גם משפיע על הקליטה הטובה של החומר. יתר על כן, הטיפול מניע תהליך ריפוי עם תוצאות שממשיכות להשתפר לטווח ארוך, וכך רק כעבור שנה או אפילו יותר מכך יש לחזור ולבצע טיפול תחזוקה.

כאמור, זריקת prp משמשת גם עבור טיפול בהתקרחות ושיער דליל, כאשר התהליך דומה למדי רק מבוצע בקרקפת ולעיתים עם מכשור ייעודי אחר. לרוב מומלץ לבצע ארבעה טיפולים עם מרווחים של מספר שבועות ביניהם, ועוד טיפול תחזוקה לאורך השנה, כאשר גורמי הגדילה מובילים לריפוי והתחדשות רקמות, חידוש של זקיקי שיער, חיזוק ועיבוי של שערות קיימות, היחלשות של תהליך הנשירה, הגדלת מספר השערות הצומחות מהזקיקים, והארכת זמן צמיחת השיער במחזור חיי השערה.

כמה עולה התהליך?

בכל מרפאה יציעו לכם עבור טיפול prp מחיר שונה והדבר תלוי בשיקולים שונים, כמו המוניטין של המוסד עצמו ושל הרופאים העובדים בו, מספר הפגישות הנדרשות, כמות ההזרקות, המכשור הרפואי ועוד. התהליך (3-4 טיפולים) עולה כמה אלפי ₪ , המרפאות הבכירות לא נוהגות לפרסם מחירון באתר, אך ניתן לקבל את כל הפרטים והמחירים לטיפולים השונים במסגרת פנייה ישירה למרפאה.

לפרטים נוספים וקביעת תור

מעוניינים לדעת כמה עולה טיפול prp? רוצים לקבוע פגישת היכרות והסבר עם ד”ר אתגר שילה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו בטלפון 050-7990390 או 04-8557708.

WhatsApp
לתיאום פגישת ייעוץ, לבירור פרטים נוספים אודות הטיפולים במרפאתנו נשמח לעמוד לרשותכם