טיפול הזרקת פלזמה לפנים מחיר

טיפול הזרקת פלזמה לפנים מחיר

המקום הנכון עבור טיפול פלזמה בפנים

טיפול פלזמה בפנים מעניק אפשרות לקבלת עור יותר בריא, מוצק, רענן וגמיש על בסיס מרכיבים טבעיים בלבד, ולמעשה עם מרכיבים המגיעים ישירות מגופם של המטופל או המטופלת. מדובר בטיפול הזוכה לאהדה רבה ואין זה נדיר לראות משפעינים, מעצבי דעת קהל, כוכבי קולנוע וידוענים מישראל ומהעולם כולו המשבחים את הטיפול ותוצאותיו. יחד עם זאת, על מנת להשיג תוצאות אופטימאליות חשוב מאוד שטיפול פלזמה יבוצע על ידי רופא מנוסה ובעל הבנה מעמיקה, וכמובן גם ניסיון רב בטיפולי PRP|\CGF. זה בדיוק מה שמחכה לכם במרפאתו של ד”ר אתגר שילה.

כמה מילים על ד”ר שילה

מזה שנים רבות מובילה את ד”ר שילה התשוקה ליופי ולאסתטיקה, והיא אף זו שעמדה בבסיס בחירתו להתמחות בתחום רפואת א.א.ג וכירורגיית ראש צוואר, לאחר שסיים את המסלול הארוך של לימודי הרפואה. מדובר בתחום המשלב בין היכרות עמוקה עם מבנה הראש, הצוואר והפנים, ובין הסתכלות אומנותית- אסתטית ושחזור יופיים הטבעי של המטופלים. לאחר שסיים השתלמות והכשרות במחלקות לכירוגיה פלסטית וכוויות, עבר הכשרות מעשיות ותיאורטיות הזרקה של חומרי מילוי מתקדמים – לרבות חומרים מעודדי תהליכי ריפוי ומעכבי הזדקנות, חומצה היאלורונית לסוגיה, חומרי מילוי משולבי סידן, רעלן הבוטוליניום וכדומה.

לאורך השנים השתתף ד”ר שילה בניתוחים פלסטיים רבים טיפל בטראומות, חתכים, כוויות, השתלות ושחזורים. בנוסף, השתתף והרצה בכנסים מקצועיים בישראל ובחו”ל שעסקו באסתטיקה מתקדמת, ולמד רבות אודות הטיפולים המתקדמים ביותר כיום בעולם – לרבות טיפולי פלזמה לפנים ולצרכים נוספים כגון אנטיאייג’ינג, דילול ונשירת שיער, ריפוי צלקות ופצעים ועוד.

טיפול הזרקת פלזמה לפנים מחיר

ליווי אכפתי ומסור

כאמור, במרפאתו של ד”ר שילה השוכנת בקריית מוצקין, ניתן לעבור טיפול פלזמה לפנים וליהנות ממראה צעיר יותר עם עור רענן בעל מרקם גמיש וחלק. מדובר בסדרה של 3 עד 4 טיפולים וכן טיפול תחזוקה לאחר כשלושה חודשים עד חצי שנה. הטכנולוגיה מבוססת על דם הנלקח מהמטופל/ת(בדומה לבדיקת דם) שעובר תהליך של מיצוי והשבחה ומוזרק אל האזור בפנים ו\או צוואר ולכל מקום הדורש טיפול. ד”ר שילה מלווה את המטופלים בתהליך, החל למן הפגישה הראשונה בה הוא מקשיב לרצונותיכם ולמה שתרצו לשנות, מסביר על השיטה ועל התוצאות האפשריות, מקיים תיאום ציפיות, מסביר על תופעות לוואי (האפסיות עד מינוריות), וגם מסביר על אפשרויות נוספות הפתוחות בפניכם. אכן, הרקע והידע העשיר של ד”ר שילה מאפשר לתת שורה ארוכה של פתרונות וטיפולים חלופיים לצד הטיפול של זריקות פלזמה לפנים, ובכך לבחור בדרך הטובה ביותר להשגת תוצאות אופטימאליות. ד”ר שילה ממשיך ללוות אתכם ולעמוד לרשותכם גם במרווחים שבין הטיפולים ולאחריהם, מתקשר לשאול לשביעות רצונכם, דורש בשלומכם, וגם נמצא כאן בשבילכם בכל שאלה.

למה משבחים את טיפולי הפלזמה

כאמור, הזרקת פלזמה לפנים הופכת בשנים האחרונות לפופולארית יותר בשל ההצלחות המקצועיות, המכשור המתקדם והנגישות של הטיפול לציבור הרחב. מדובר בשיטה בטוחה מאוד, כל מרכיבי הגדילה המצויים בטסיות מגיעים מהדם של המטופל עצמו, ולכך יש משמעות מבחינת היעדר תופעות לוואי או סיבוכים אפשריים.

מלבד היותו של הטיפול מבוסס על מרכיבים טבעיים בלבד מגוף המטופל, זריקות פלזמה לפנים מעוררות תהליכי ריפוי טבעיים בגוף הפועלים לאורך תקופה ארוכה. אכן, פלזמה כטיפול פנים מביא להתחדשות כלי דם, רקמות ותאים, להתחדשות הקולגן והאלסטין- יצירת סיבים, ולהפעלת מגנוני גדילה, יצירת כלי דם, צמיחה וריפוי – וכל זאת באמצעות מרכיבים המצויים בטסיות. כל הרעיון הוא פשוט לרכז ובכך להגדיל את כמות הטסיות, או ליתר דיוק את כמות גורמי הגדילה ותאי האב באזור המטופל. זה עובד!

דברים שחשוב לדעת

טיפול פלזמה בפנים בעל יתרונות רבים, אך חשוב להכיר את התמונה המלאה וזו תינתן לכם על ידי ד”ר שילה כבר בתחילת הדרך. בינתיים, כדאי לדעת שלטיפול הזה יכולים גם להיות מספר חסרונות, רובם נובעים מהסיבה שאנשים שלא אמורים לספקו מציעים אותו:

א. טיפול פלזמה לפנים- מחיר גבוה יותר מאשר המחיר האמור להיות נקוב עבור טיפולים כאלו.

ב. אנשי מקצוע שלא עברו הסמכות ולא רשאים לבצע את הטיפול.

ג. שימוש במכשירים שלא עברו אישור של המוסדות הרלוונטיים (FDA, משרד הבריאות).

מדובר בתהליך הנפרש על פני מספר חודשים וכולל 3-4 פגישות, כאשר בין כל פגישה ממתינים כ- 3 עד 4 שבועות. לאחר מכן, במהלך השנה הבאה יידרש עוד טיפול תחזוקה אחד. בנוסף, למרות שמדובר בטיפול בטוח מאוד חשוב לזכור שלעיתים יכולה להופיע אדמומיות או נפיחות על גבי האזור המטופל למשך מספר ימים.

לפרטים נוספים וקביעת תור

מעוניינים בפרטים נוספים על טיפול פלזמה לפנים? רוצים לקבוע פגישת היכרות והסבר עם ד”ר אתגר שילה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו בטלפון 050-7990390 או 04-8557708.

 

WhatsApp
לתיאום פגישת ייעוץ, לבירור פרטים נוספים אודות הטיפולים במרפאתנו נשמח לעמוד לרשותכם