טיפול במכשיר פלזמה

טיפול במכשיר פלזמה

טיפול הזרקת פלזמה לאסטטיקת העור ולהתקרחות

במרפאתו של ד”ר אתגר שילה ניתן לבצע, הידוע גם בשם PRP, עבור שורה ארוכה של מצבים אסטטיים וכן לבעיית התקרחות. מדובר בשיטה חדשה יחסית בעולם הרפואה האסטטית, אולם יש מאחוריה מחקרים וניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בתחומים רפואיים רבים, כגון בתחום האורטופדיה, ברפואת שיניים ועוד. וגם בתחום הרפואה האסטטית כבר יש לא מעט מחקרים ואלפים רבים של מטופלים, המדווחים על שביעות רצון מהתוצאות. בשורות הבאות נבחן כמה היבטים של הזרקות פלזמה לעור הפנים והקרקפת.

הזרקת פלזמה לפנים

הזרקת פלזמה לפנים זוכה לביקוש גבוה בשנים האחרונות, לאחר שקיבלה פרסום רב על ידי כוכבים הוליוודיים ומובילי תרבות בארה”ב. הטכנולוגיה אמנם מתקדמת אך הטיפול פשוט ולרוב כרוך באי נוחות קלה בלבד, ואינו כולל התערבות כירורגית או נטילת תרופות. הוא מצטרף אל שורה ארוכה של טיפולי הזרקות חומרים אל עור הפנים הקיימים בימינו, כגון הבוטוקס וחומצה היאלורונית, אך יש לו כמה יתרונות על פניהם כגון היותו מפעילו מנגנוני התחדשות של הגוף לטווח הארוך, והיותו מבוסס על מרכיבים המגיעים אך ורק מגופו של המטופל.

טיפול זה מבוסס לרוב על סדרה של ארבע פגישות, כאשר גורמי הגדילה שבטסיות הדם המוזרקות אל האזור המטופל מובילות להתחדשות של תאים, רקמות וכלי דם, להתחדשות סיבי קולגן ואלסטין, ולהפעלת מנגנוני גדילה שונים. בדרך זו מושג שיפור משמעותי במצבם של קמטים וקמטוטים, של מרקם, גמישות וחלקות העור, וניתן לטפל בבעיות כמו נזקי עישון ושמש, שקיות מתחת לעיניים, פצעי אקנה, צלקות ועוד.

טיפול במכשיר פלזמה

הזרקת פלזמה לשיער

זריקות פלזמה משמשות כיום גם לטיפול בשיער דליל והתקרחות, וגם כאן הרעיון דומה: לוקחים דם מהמטופל ומשביחים אותם כך שמתקבל ריכוז גבוה של גורמי גדילה, ומזריקים אותו באמצעות מכשור ייעודי אל אזורי ההתקרחות. תמצית גורמי הגדילה והגזע שהינה בכמות גבוהה במאות אחוזים מהשיעור הרגיל בדם, מובילה לריפויו והתחדשות רקמות, להטבת מעבר חמצן וחומרי הזנה לתאים, לחידוש של זקיקי שיער, להארת זמן שלבי צמיחת השיער במחזור חיי השערה, לעידוד צמיחת שערות מזקיקים שנחלשו, לעיבוי השיער ולהגדלה של מספר השערות הצומחות מכל זקיק. כך, במקרים רבים ניכרת היחלשות של תהליך הנשירה עד כדי עצירה, ובהתרבות, חיזוק ועיבוי של השערות הקיימות.

גם במקרה זה תהליך הריפוי מתפרש על פני תקופה שנעה בין חצי שנה לשנה ואף יותר, כאשר לצורך השגת תוצאות מרביות מומלץ על ארבעה טיפולים בעלי מרווחים של כמה שבועות, וכן על טיפול תחזוקה נוסף לאורך השנה.

 

איך בוחרים מרפאה ורופא להזרקות פלזמה

כאשר אתם מחפשים מקום לביצוע טיפולי פלזמה מומלץ לשים לב לכמה היבטים בסיסיים. ראשית, ודאו שהטיפול מבוצע במרפאה על ידי רופא מוסמך עם ציוד ייעודי מטעם היצרנית. שנית, חשוב לבדוק את תחום התמחותו של הרופא ולתת דגש על רקע מעמיק בכל הקשור לעור ולאזור הצוואר, הפנים והראש. כמו כן ודאו שהרופא עבר את ההכשרה הנדרשת עבור טיפול במכשיר פלזמה, ושמאחוריו ניסיון לא מבוטל – למרות שמדובר בשיטה חדשה יחסית בעולם האסטטיקה הרפואית.

מעבר לכך, כדאי לתת עדיפות למרפאה המספקת ליווי קרוב ואישי מצד הרופא, החל בפגישת ההיכרות והייעוץ ולכל אורך הדרך, שיש בה תחושה אינטימית, טובה ותומכת ומענה ישיר לפניותיכם. כמו כן, לא יזיק לבחון תמונות לפני – אחרי שלרוב מפורסמות באתר האינטרנט של המרפאה, ואפשר לעיין בהן גם בפגישה עם הרופא. ולבסוף, תמיד קיימת שאלת העלויות שכן טיפול הזרקת פלזמה אינו זול, וישנה משמעות למספר הפגישות שעליהן תחליטו. לכן, מצאו את האיזון בין מרפאה העומדת בסטנדרטים גבוהים ומקובלים, ובין מי שמציע מחיר הוגן המתאים למסגרת התקציב שלכם.

 

לפרטים נוספים וקביעת תור

מעוניינים בפרטים נוספים על הזרקות פלזמה? רוצים לקבוע פגישת היכרות והסבר עם ד”ר אתגר שילה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו בטלפון 050-7990390 או 04-8557708.

WhatsApp
לתיאום פגישת ייעוץ, לבירור פרטים נוספים אודות הטיפולים במרפאתנו נשמח לעמוד לרשותכם