הזרקת פלזמה שיער

הזרקת פלזמה שיער

טיפול הזרקת פלזמה לאסטטיקת העור ולהתקרחות

במרפאתו של ד”ר אתגר שילה ניתן לבצע טיפול הזרקת פלזמה, הידוע גם בשם PRP, עבור שורה ארוכה של בעיות ואתגרים אסטטיים וכן לבעיית התקרחות. מדובר בשיטה ותיקה יחסית (מעל 20 שנה) בעולם הרפואה האסטטית, ויש מאחוריה מחקרים וניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בתחומים רפואיים רבים, כגון בתחום כירורגיה פלסטית, כירורגיית פה ולסת, אורטופדיה, רפואת עור ועוד. וגם בתחום הרפואה האסטטית כבר יש לא מעט מחקרים ורבבות של מטופלים, המדווחים על שביעות רצון מההליך וכן מהתוצאות.

המאמר הבא יבחן כמה היבטים של טיפולי פלזמה לשיער, לעור הפנים והקרקפת.

הזרקת פלזמה לפנים

הזרקת פלזמה לפנים זוכה לביקוש גבוה בשנים האחרונות, לאחר שקיבלה פרסום רב על ידי משפיענים, כוכבים הוליוודיים ומובילי תרבות בארה”ב ובעולם כולו. הטכנולוגיה אמנם מתקדמת אך הטיפול פשוט ולרוב כרוך באי נוחות קלה בלבד, ואינו כולל התערבות כירורגית או נטילת תרופות. הוא מצטרף אל שורה ארוכה של טיפולי הזרקות חומרים אל עור הפנים הקיימים בימינו, כגון הבוטוליניום טוקסין והחומצה ההיאלורונית, אך יש לו כמה יתרונות על פניהם הנעוצים בעצם היותו ‘מפעיל’ מנגנוני התחדשות טבעיים של הגוף לטווח הארוך, והיותו מבוסס על מרכיבים חיוניים המגיעים אך ורק מגופו של המטופל.

טיפול זה מבוסס לרוב על סדרה של ארבע פגישות, כאשר גורמי הגדילה שבטסיות הדם המוזרקות אל האזור המטופל מובילות להתחדשות של תאים, רקמות וכלי דם, להתחדשות סיבי קולגן ואלסטין, ולהפעלת מנגנוני ריפוי שונים. בדרך זו מושג שיפור משמעותי במצבם של קמטים וקמטוטים, של מרקם, גמישות וחלקות העור, וניתן לטפל בבעיות כמו נזקי עישון ושמש, פיגמנטציות, בעיות עור, צלקות ועוד.

הזרקת פלזמה לשיער

זריקות פלזמה משמשות כיום גם לטיפול בשיער דליל והתקרחות, וגם כאן הרעיון דומה: לוקחים דם מהמטופל ומשביחים אותו כך שמתקבל ריכוז גבוה של גורמי גדילה, ומזריקים אותו באמצעות מכשור ייעודי אל האזורים הדורשים טיפול. תמצית גורמי הגדילה והגזע שהינה בכמות גבוהה במאות אחוזים מהשיעור הרגיל בדם, מובילה לריפוי והתחדשות רקמות, להטבת מעבר חמצן וחומרי הזנה לתאים, לחידוש של זקיקי שיער, להארכת זמן שלבי צמיחת השיער במחזור חיי השערה, לעידוד צמיחת שערות מזקיקים שנחלשו, לעיבוי השערה ולהגדלה של מספר השערות הצומחות מכל זקיק. כך, במקרים רבים ניכרת היחלשות של תהליך הנשירה עד כדי עצירה, ובהתרבות, חיזוק ועיבוי של השערות הקיימות.

גם במקרה זה תהליך הריפוי מתפרש על פני תקופה שנעה בין חצי שנה לשנה ואף יותר, כאשר לצורך השגת תוצאות מרביות מומלץ על ארבעה טיפולים בעלי מרווחים של כמה שבועות, וכן על טיפול תחזוקה נוסף לאורך השנה.

הזרקת פלזמה שיער

איך בוחרים מרפאה ורופא להזרקות פלזמה

כאשר אתם מחפשים מקום לביצוע טיפולי פלזמה מומלץ לשים לב לכמה היבטים בסיסיים. ראשית, ודאו שהטיפול מבוצע במרפאה על ידי רופא מוסמך עם ציוד ייעודי שעבר אישור של גורם מוסמך (FDA או CE ו\או משרד הבריאות הישראלי). שנית, חשוב לבדוק את תחום התמחותו של הרופא ולתת דגש על רקע מעמיק בכל הקשור לעור ולאזור הצוואר, הפנים והראש. כמו כן ודאו שהרופא עבר את ההכשרה הנדרשת עבור טיפול במכשיר פלזמה, ושמאחוריו ניסיון לא מבוטל – למרות שמדובר בשיטה מוכרת ובטוחה יחסית בעולם האסטטיקה הרפואית.

מעבר לכך, כדאי לתת עדיפות למרפאה המספקת ליווי קרוב ואישי מצד הרופא, החל בפגישת ההיכרות והייעוץ ולכל אורך הדרך, שיש בה תחושה אינטימית, טובה ותומכת ומענה ישיר לפניותיכם. כמו כן, לא יזיק לבחון תמונות לפני – אחרי שלרוב מפורסמות באתר האינטרנט של המרפאה, ואפשר לעיין בהן גם בפגישה עם הרופא. ולבסוף, תמיד קיימת שאלת העלויות שכן טיפול הזרקת פלזמה אינו זול, וישנה משמעות למספר הפגישות שעליהן תחליטו. לכן, מצאו את האיזון בין מרפאה העומדת בסטנדרטים גבוהים ומקובלים, ובין מי שמציע מחיר הוגן המתאים למסגרת התקציב שלכם.

לפרטים נוספים וקביעת תור

דוקטור אתגר שילה בעל ניסיון עשיר  בכירורגית ראש וצוואר כרופא מין המניין בבתי חולים בארץ ובעולם, דוקטור שילה מביא עימו ניסיון בינלאומי ושימוש במכשור המתקדם ביותר שבישראל- אחד היחידים בתחומו בארץ.

מעוניינים בפרטים נוספים על זריקות פלזמה? רוצים לקבוע פגישת היכרות והסבר עם ד”ר אתגר שילה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו בטלפון 050-7990390 או 04-8557708.

WhatsApp
לתיאום פגישת ייעוץ, לבירור פרטים נוספים אודות הטיפולים במרפאתנו נשמח לעמוד לרשותכם