הזרקת חומרי מילוי

הזרקת חומרי מילוי

הזרקות חומרי מילוי- דוקטור אתגר שילה

נדמה שבשנים האחרונות, יותר ויותר נשים מדברות על חומרי מילוי. מונחים כמו חומצה היאלורונית ושומן עצמי כבר הפכו שגורים למדי, והמגמה רק הולכת וגדלה ואפילו גברים רבים הצטרפו למעגל המטופלים. המאמר הקרוב יסייע לכם להכיר טוב יותר את עולם של הזרקות חומרי מילוי.

חומרים משולבים עם סידן

ניתן לבצע הזרקת חומרי מילוי על בסיס סידן, מה שתורם להגדלת הנפח והגמישות של העור באמצעות עידוד הייצור של אלסטין וקולגן. לחומרים אלו יש כמה יתרונות כגון תוצאות הנראות באופן מהיר שאפילו משתפרות עם הזמן בזכות יצירת סיבי קולגן, זמן הישארות ממושך יחסית בגוף – יותר מחומצה היאלורונית. בנוסף, הטיפול עצמו אינו כרוך בכאבים חזקים ואינו מורכב לביצוע, בנוסף ההחלמה מההזרקה אינה ממושכת. זהו פתרון מצוין למילוי נפחים בקו הלסת, בסנטר ובלחיים וכן לטיפול כולל ומיטבי בקמטים תוך שיפור מרקם העור, בנוסף ניתן להזריק לרקות, מצח, צוואר ומחשוף לפגמים סביב השפתיים, לגב כף היד ועוד.

הזרקת חומרי מילוי על בסיס סידן יכולה להתבסס על חומרי שונים, כמו חומצה היאלורונית או ג’ל CMC. הג’ל עצמו הוא בעל מבנה כימי דומה לזה שבגוף ולכן מתפרק ומתפנה ממנו, ומעניק נפח מיידי לאזור המטופל. זאת, כאמור, בזמן שהסידן  שגם הוא בתצורה הקיימת באופן טבעי בגופנו(עצמות ושיניים) מעודד תאי פיברובלסטים וייצור של אלסטין וקולגן – מה שמוביל לתוצאות התחדשות של העור בטווח הארוך (להבדיל מחומצה היאלורונית). כך משיגים גם שיפור של מרקם העור, גם מתיחה והרמה, וגם מילוי מיידי.

הזרקת חומרי מילוי

התכוננות לטיפולי הזרקה

ככלל, הזרקות חומרי מילוי אינן נחשבות לטיפול מורכב במיוחד, אך כמובן שהמזריק חייב להיות רופא בעל הכשרה והסמכה הולמת, ועדיף עם ניסיון רב, ידע מעמיק באזור במטופל וחוש אומנותי מפותח. למרות שמדובר בטיפול רפואי יחסית פשוט יש חשיבות גדולה מאוד להכנה לקראת הטיפול, החל מהפגישה הראשונה שמיועדת להבין את הרצונות שלכם ומה מפריע לכם, להסביר על סיבוכים אפשריים, לראות שאין התוויית נגד לטיפול בחומר מסוים, ולתאם ציפיות. בנוסף, במהלך הפגישה ישאל אתכם ד”ר שילה לגבי תרופות ותוספים שונים שאתם נוטלים באופן סדיר, וייתכן שחלק מהם תצטרכו להפסיק זמנית (כמו למשל לקיחת אספירין, נוגדי קרישה, נגזרות של ויטמין A וכו’)

לפרטים נוספים וקביעת תור

דוקטור אתגר שילה מעביר הרצאות בארץ ובעולם ומשתתף על בסיס קבוע בכנסים מקצועיים בארץ ובחו”ל בתחום האסתטיקה המתקדמת.  ד”ר שילה אתגר אחד היחידים בישראל שמחזיק בציוד המתקדם ביותר בתחום PRP , ו- CGF  לטיפולי ANTI AGING, ריפוי פצעים וצלקות וכן כטיפול לדילול ונשירת השיער והתקרחות.  במרפאה שלו בקרית מוצקין הוא מבצע טיפולי הזרקות חומרי מילוי שונים כגון חומצה היאלרונית ביופילרים וביו סטימולטורים וכן שימוש בהזרקת רעלן הבוטוליניום ליישומיו השונים.

מעוניינים בפרטים נוספים על הזרקות חומרי מילוי? רוצים לקבוע פגישת היכרות לקבל והסבר של ד”ר אתגר שילה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו בטלפון 050-7990390 או 04-8557708.

WhatsApp
לתיאום פגישת ייעוץ, לבירור פרטים נוספים אודות הטיפולים במרפאתנו נשמח לעמוד לרשותכם