הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים

הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים

הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים

אובדן נפח בלחיים הוא אחד הסימנים הבולטים ביותר בפנים לתהליכי ההזדקנות, עם אובדן של גמישות, לחות ומרכיבים כמו סידן, אלסטין וקולגן, ורקמות שומן המעניקות נפח. אובדן הנפח בלחיים מביא לשינוי מהותי בקו הלסת ומכאן למראה רפוי ונפול, שאליו מצטרפים גם שינויים במרקם העור ובפרט קמטים וקמטוטים. עד לפני מספר שנים, הטיפול במצב זה הסתמך בעיקר על הזרקה של חומרים קבועים או כמעט קבועים, וכן על ניתוחי פנים למיניהם, אך כיום נעשה שימוש רב בחומרים זמניים כמו החומצה ההיאלורונית.

במרפאתו של ד”ר אתגר שילה ניתן לבצע הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים כמו גם בשפתיים ולאזורים נוספים של הפנים, וכן לגב כף היד, למחשוף ועוד. תוצאותיה של ההזרקה הינן מיידיות וניכרות בבירור, כך שכבר לאחר הטיפול תוכלי להתרשם ביחד עם ד”ר שילה מהן. מדובר בטיפול הנחשב לבטוח מאוד ומאושר על ידי הרשויות הרלוונטיות, כאשר ד”ר שילה משתמש בחומרים האיכותיים ביותר. כל זאת, כמובן, בהתאם לפגישת ההכנה שבה יתואמו הציפיות, יוסבר לך על הטיפול ותוצאותיו, על סיבוכים ותופעות לוואי (מינוריים ונדירים), ויינתן מענה לכל שאלה.

 

באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים, וכן עם חומרי מילוי אחרים, ניתן לעצב ולפסל מחדש את עצמות הלחיים וקו הלסת וליהנות ממראה צעיר ורענן, כאשר גם קמטוטים וקמטים בעור זוכים למתיחה. יש לציין כי בניגוד לבוטוקס (בוטוליניום טוקסין) המיועד לשיתוק של שרירים ומכאן לטיפול בקמטים וקמטוטים, חומצה היאלורונית בהחלט מעניקה נפח לאזור המוזרק. זאת מפני שמדובר למעשה במולקולת סוכר גדולה המסוגלת לספוח אליה כאלף מולקולות מים, דבר המעניק נפח וגם תורם ללחות ולגמישות העור, ואף מעודד יצירה של אלסטין וקולגן. עוד ראוי לזכור שהתוצאות של ההזרקה הינן זמניות כאשר פרק הזמן עד שיידרש חידוש של הטיפול משתנה בהתאם לפרמטרים האישיים, אך בדרך כלל עומד על חודשים ארוכים ואף למעלה משנה.

הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים

כיצד מוזרקת החומצה ללחיים

הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים המבוצעת על ידי ד”ר אתגר שילה, נעשית עם הרדמה מקומית של משחת אלחוש שנמרחת על האזור, או לחילופין עם חומר אלחוש שנמצא במזרק ביחד עם החומצה. מטרתו של חומר האלחוש הוא להקטין ולמנוע את אי הנוחות והכאבים לאורך הטיפול שנמשך לכל היותר שעה ולרוב פחות. ההזרקה עצמה מבוצעת עם מחט או עם קנולה בהתאם לאזור ולמצבו, כאשר המחט טובה עבור דיוק רב ואילו הקנולה טובה להגדלת כמות החומצה שניתן להכניס בכל מגע עם העור, והיא גם מקטינה מאוד את הסיכוי לשטפי דם עקב הראש המעוגל שלה.

לפרטים נוספים וקביעת תור

מעוניינים בפרטים נוספים על הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים? רוצים לקבוע פגישת היכרות והסבר עם ד”ר אתגר שילה? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו בטלפון 050-7990390 או 04-8557708.

WhatsApp
לתיאום פגישת ייעוץ, לבירור פרטים נוספים אודות הטיפולים במרפאתנו נשמח לעמוד לרשותכם